Blog

Ako funguje kondenzačný kotol?

Ako funguje kondenzačný kotol?

Kondenzačný kotol je zariadenie, ktoré slúži na vykurovanie budov a ohrev vody. Na rozdiel od starších modelov kotlov, ktoré vypúšťajú do ovzdušia veľké množstvá tepla a plynných emisií, kondenzačné kotly dokážu využiť až 98% tepla, ktoré vzniká pri spaľovaní paliva. Táto účinnosť robí z kondenzačného kotla veľmi efektívne a ekonomické zariadenie na vykurovanie domácností aj priemyselných priestorov.

Ako funguje solárny ohrev vody?

Ako funguje solárny ohrev vody?

Solárny ohrev vody je účinný a šetrný spôsob získavania teplej vody, ktorý sa v súčasnosti stáva stále populárnejším. Tento systém využíva energiu slnka na ohrev vody, čo znižuje náklady na energiu a je šetrný k životnému prostrediu.

Ako funguje tepelné čerpadlo?

Ako funguje tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo je moderná a efektívna technológia, ktorá slúži na získanie tepla z prostredia a jeho prenesenie do domácností alebo iných budov. 

Ako funguje rekuperácia?

Ako funguje rekuperácia?

Rekuperácia vzduchu je často používaným spôsobom, ako zlepšiť kvalitu ovzdušia v dome a zároveň zvýšiť efektivitu kúrenia a ventilácie. V posledných rokoch sa výrazne zvýšil záujem o rekuperáciu pre rodinné domy a v tomto článku sa pozrieme na to, ako tento proces funguje a aké sú jeho výhody.

Ako funguje zónová regulácia kúrenia?

Ako funguje zónová regulácia kúrenia?

Zónová regulácia kúrenia: Spoľahlivý a efektívny spôsob regulácie teplotyZimné mesiace sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života a väčšina z nás sa s nimi musí vyrovnať v snahe udržať si príjemné teplo v našich domovoch. Jedným z najdôležitejších spôsobov, ako to dosiahnuť, je použitie zónovej regulácie.

Ako funguje podlahové kúrenie?

Ako funguje podlahové kúrenie?

Podlahové kúrenie je populárnym spôsobom vykurovania domov a bytov, ktorý sa čoraz častejšie používa. V tomto článku sa pozrieme na to, ako funguje podlahové kúrenie, aké sú jeho výhody a nevýhody a na to, čo treba zvážiť pri jeho inštalácii.

Cenová ponuka zdarma

0911 589 879

Telefonicky nás môžete kontaktovať v čase od 8:00 do 17:00 hod. 
Cenovú kalkuláciu vám pripravíme individuálne, na základe vašich požiadaviek, vo väčšine prípadov do 24 hodín. 
Následne si s vami dohodneme konkrétny termín výkonu prác. 

Meno
Priezvisko
Telefón
E-mail
Adresa realizácie
Predpokladaný dátum realizácie

Objekt

Zariadenie

Vek zariadenia (rok)

Druh prác

Popis problému pre cenovú kalkuláciu